Підступна хвороба туберкульоз.

Щороку 24 березня відзначається Всесвітній день боротьби з туберкульозом. У цей день світова спільнота звертає увагу населення планети на серйозну проблему сучасності, що становить загрозу здоров’ю людей в усьому світі.

Не лишилася осторонь від цієї проблеми і працівники ЦМБД ім. Ю. Гагаріна. 19 березня, напередодні Всесвітнього дня боротьби проти туберкульозу, бібліотекарі запропонували восьмикласникам ОНВК (ЗНЗ І-ІІ ступенів №17- ліцей) цікавий та пізнавальний калейдоскоп фактів «Підступна хвороба туберкульоз. Ти повинен знати про це».

На зустріч було запрошено лікаря – фтизіатра Краніну Ірину Миколаївну, яка розповіла про це підступне інфекційне захворювання, виявлення хвороби та лікування, познайомила з ситуацією захворювання на туберкульоз у нашому місті. Розповідати молоді про симптоми, перебіг і наслідки туберкульозу сьогодні потрібно. Школярі, які були присутні на заході, дещо про туберкульоз вже знали. Але, зізналися, що хотіли б почути більше і будь-яка інформація піде на користь.

Впродовж заходу старшокласники не тільки дізналися про хворобу, а й задавали питання, взяли участь у тестовій вікторині «Що я знаю про туберкульоз?», відповіді на які коментувала Ірина Миколаївна.

Разом переглянули презентацію «Як можна запобігти захворюванню на туберкульоз».

Від захворювання не застрахований ніхто. Разом з тим, слід пам’ятати, що туберкульоз виліковний. Від своєчасного обстеження і раннього виявлення захворювання залежить успіх лікування.

«ПАМ`ЯТАЙТЕ! НАШЕ ЗДОРОВ`Я – В НАШИХ РУКАХ» – саме до такого висновку прийшли всі присутні на заході.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.