Перші кроки до бібліотеки

Маленькі читачі, а саме вихованці ДНЗ №35 гр. «Червона шапочка» завітали у бібліотеку – філію №3 для дітей на екскурсію «Перші кроки до бібліотеки».

Мета якої полягала у розвитку інтересу до читання, вихованні охайного ставлення до книги, наданні перших порад, як користуватися бібліотекою у майбутньому, а найголовніше – викликати бажання стати активними читачами.

Адже книга – мудрий друг і порадник, вона, не вміючи говорити, розповідає нам про пригоди і подорожі, про чудеса, про навколишній світ.

В бібліотеці дітлахів зустріло розмаїття цікавих, яскравих книг та журналів.

Маленькі чомусики дізналися про походження слова «Бібліотека»; про цікаві книжки та журнали, які є в книгозбірні; про Правила поводження з книгою, та як потрібно вести себе у бібліотеці, а чого не слід робити.

Крім того, наші маленькі гості пройшлися вулицями «казкового містечка» -Бібліотеки. Заглянули до «чарівних палаців» – стелажів, на яких живуть наші друзі –книжки.

Хлопчики і дівчатка з великим задоволенням взяли участь у казковій вікторині «Чи добре ти знаєш казкових героїв».

А щоб краще запам’ятались правила користування книгою малеча переглянула мультфільми «Гришчині книжки» та про мишку, яка полюбляла читати книги.

А на згадку про зустріч, діти отримали візитки бібліотеки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.