Періодичні видання – до ваших послуг!

Для задоволення навчальних та дозвіллєвих потреб користувачів міста, виконання найвимогливіших читацьких запитів бібліотеки Олександрійської міської ЦБС тримають під постійним контролем процес передплати періодичних видань.

Завдяки бюджетним коштам, які виділила міська рада на придбання періодики, оформлено підписку на 83 назви газет та 53 – журналів на 2021 рік.

Центральна міська бібліотека отримує 36 назв газет та 15 назв журналів, центральна дитяча бібліотека – 3 назви газет та 22 назви журналів, бібліотеки-філії міста мають по 16-23 назви газет та 7-10 назв журналів.

Періодичні видання з різноманітної тематики, в яких висвітлюються гострі політичні матеріали, погляди на соціальні проблеми і явища, людські долі, турбота про здоров’я і безпеку, про комфорт і затишок оселі, про виховання дітей, а також різні розважально-пізнавальні теми та новини – усе це можна знайти на сторінках часописів у бібліотеках міста.

Цікавими будуть для містян: «Аргументи та факти», «Бульвар Гордона», «КП в Україні», «Народне слово», «Україна-центр», «Урядовий кур’єр», «Неділя і люди», «Факти і коментарі», «Газета по-українськи» та інші.

Є що почитати і чоловікам, до їхньої уваги такі періодичні видання: «Діло хазяйське», «Добрий господар», «Свати на дачі», «Сімейні поради» тощо.

Жінкам пропонуємо: «Життєві історії», «Здоров’я», «ЗОЖ», «Кулінарія», «Рукоділля», «Ти, я і вся сім’я», «Порадниця», «В’яжемо самі», «VIVA», «BURDA», «Жасмин», «Журнал для жінок» та інші видання.

Не забули ми й про малечу, на хлопчаків та дівчаток чекають гарні, кольорові журнали, які так і кличуть у світ мультяшних героїв та пригод: «Маленька «фея», «Весела малеча», «Ведмедик Баррі», «Веселий супержурнальчик» та інші, не менш цікаві, видання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.