Перемога Олександрійської міської ЦБС у V регіональному конкурсі на краще методичне та бібліографічне видання публічних бібліотек Півдня України

Цьогорічне літо, дійсно, було дуже спекотним для бібліотек міської централізованої бібліотечної системи. І мова зовсім не про рекордні температурні показники, а про насиченість різноманітними конкурсами, соціологічними дослідженнями, в яких брали участь бібліотекарі міста.

Звісно ж, для бібліотекарів бути учасниками всіляких конкурсів – це вдосконалення фахової майстерності, здобуття нового корисного досвіду, народження нових ідей та впровадження їх у діяльність для покращення роботи бібліотек.

За ініціативи Міністерства культури України на базі Одеської національної наукової бібліотеки ім. М. Горького було оголошено V регіональний Конкурс на краще методичне та бібліографічне видання публічних бібліотек Півдня України, започаткований у 2009 р. Періодичність проведення конкурсу – один раз на два роки.

Цього року на конкурс надійшло 41 видання, з них –7 методичних видань, 26 бібліографічних видань, 8 видань інших жанрів.

Від Олександрійської міської централізованої бібліотечної системи на цей конкурс було надане методичне видання «Зцілюємо любов’ю та добротою…» (укладач: Новіцька Н.В.), яке отримало перемогу у номінації «Краще методичне видання».

Воно містить розробки бібліотечних заходів згідно календаря «добрих» свят.

Запитаєте – що це за незвичний календар? Які свята ми вважаємо «добрими»? А таких свят досить багато, варто не забувати про них: Всесвітній день миру, Всесвітній день «дякую», Міжнародний день обіймів, День всіх закоханих, День спонтанного прояву доброти, День Ромео та Джульєтти, Міжнародний день щастя,День сонця, День матері, Всенародний день батька та багато інших. А скільки цікавих, красивих, креативних бібліотечних заходів можна влаштувати до цих свят! Це не може не сподобатися нашим читачам та громаді міста. Чого варта тільки Sunparty (сонячна вечірка) «Тримайте сонечко в долонях!» або естафета Щастя «Запали щастям своє рідне місто!», або бібліо-гламурна вечірка «Ці біляві красуні!» до Всесвітнього дня блондинок!

Виховання в душах читачів любові особливо важливо для нашого часу, який віддаляє людей один від одного, на кожному кроці створює перешкоди для безпосереднього, живого спілкування. Тоді людина не може відчувати себе щасливою.

А хіба можна навчити бути щасливим? Авжеж! Треба, щоб хтось захотів і навчився поширювати щастя для оточуючих. Тож бібліотеки чудово можуть взяти цю почесну місію на себе. В основі поширення щастя – позитивне ставлення до людей і бажання допомогти.

Ми впевнені: бібліотека може і повинна стати територією любові, добра, щирості, гарних справ, відвертого спілкування.

Тож пропонуємо усім розробки заходів по зціленню любов’ю та добротою в стінах бібліотеки згідно календаря «добрих» свят! Давайте разом поширювати щастя та радість спілкування навколо себе!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.