Пам’ятай! Краща вакцина від СНІДу – інформація

Ми з вами живемо у дивовижний час.

Нам підкорилися високі технології, ми можемо жити зі штучними серцями, досліджувати космос і робити безліч дивовижних речей. Та все ж існує те, що ми й досі не можемо підкорити. Це наше життя.

Так, саме у ХХІ столітті, коли людство досягло таких вершин, нас всіх може погубити хвороба… Хвороба, яка вважається чумою нашого століття – СНІД.

Щороку, 1 грудня, у Всесвітній день боротьби зі СНІДом, працівники бібліотеки-філії № 10 привертають увагу до цієї проблеми. Цей рік не став винятком.

Інтернет-урок з учнівською молоддю ЗНЗ № 10 ознайомив з однією з найважливіших і найтрагічніших проблем всього людства – СНІДом. Спочатку присутні перевірили свої знання пройшовши коротке анкетування «Що думає молодь про СНІД».

Під час мозкового штурму «Що я знаю про цю хворобу» учні розшифровували абревіатуру ВІЛ/СНІД, а гра «Автограф» показала, як швидко ця інфекція розповсюджується. Завдяки вправі «Оцінка ризику ВІЛ-інфікування» ми дізналися, які саме дії можуть призвести до інфікування, а які є безпечними.

Навколо СНІДу вирує дуже багато міфів. Тому, щоб не загубитися у цьому потоці інформації під час вправи «Міф та факт про ВІЛ/СНІД» ми переглянули відео «ВІЛ та СНІД – міфи та реальність» та намагалися спростувати їх.

Кожна людина до кінця повинна усвідомити усю небезпеку, яку несе СНІД, і зробити усе можливе, щоб уберегти себе і своїх близьких та рідних від цієї страшної інфекції.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.