Пам’ять серця – пам’ять сивини

Скільки б не минуло часу, ми завжди пам’ятатимемо, якою жахливою є війна, і якою ціною дається перемога життя над смертю.

Кожен час має своє покликання і своїх героїв. Маємо їх і ми, українці. Друга світова війна принесла з собою таку безліч трагедій, віроломства, зруйнованих доль, що до цих пір людство із сумом і гіркотою згадує про ті далекі події, які торкнулися практично кожного на нашій спільній землі.

В пам’ять про героїв Другої світової війни та до Дня визволення України від фашистських загарбників в центральній міській бібліотеці ім. О. Пушкіна експонується книжкова виставка «Пам’ять серця – пам’ять сивини».

Увазі читачів пропонується коротка історична довідка про ті далекі події 1944 року, книги про мільйони українців, які стояли до останнього на передовій і за лінією фронту, для кого шлях на війні завершився під скромними обелісками і кому судилося повернутися живими; про те, що сьогодення ставить перед нами багато завдань, і головне з них – захистити рідну Україну, її цілісність та суверенітет.

Книжкова виставка – це вдячний привід, щоб віддати належну шану не тільки воїнам, що піднялись на бій з фашизмом, а й усім тим, хто кував перемогу, працюючи на заводах і фабриках, у наукових установах, на ланах і фермах, хто боровся із ворогом у партизанських загонах і підпіллі, у Русі Опору за межами Батьківщини, хто не скорився і загинув у концентраційних таборах.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.