Основи комп’ютерної грамотності: старт навчання в бібліотеці для юнацтва

Сьогодні бабусю або дідуся з мобільним телефоном можна побачити вже досить часто, а ось комп’ютер для більшості з них залишається важко досяжною в усіх сенсах річчю.

Звичайно, в пенсійному віці для освоєння комп’ютера потрібно більше часу, ніж у 15-25 років. Однак, при бажанні комп’ютерні науки піддаються освоєнню в будь-якому віці. Тому на базі 4 бібліотек ЦБС, які розташовані у різних мікрорайонах міста, проводяться курси «Основи комп’ютерної грамотності» для дорослих. В програму курсів входить вивчення основних навичок роботи на ПК, ознайомлення з пакетом програм MS Office, а також знайомство з мережею Інтернет та її основними сервісами. Обов’язковим до вивчення є реєстрація в соціальних мережах (Фейсбук, Skype та інші), вміння працювати з найпростішим відео-редактором.

Сьогодні чимало є бажаючих йти у ногу з часом, слідкувати за новітніми технологіями та, якщо молоді це вдається легше то, люди поважного віку потребують більше часу, аби навчитися користуватись комп’ютерною технікою. Тому саме ця категорія людей чекала з нетерпінням початку занять з основ комп’ютерної грамотності. І перше заняття другої групи розпочалось 14 вересня на базі бібліотеки для юнацтва. Учні розпочали знайомство з комп’ютером з основних понять: що таке системний блок, монітор, комп’ютерна мишка та клавіатура. Далі спробували самостійно вмикати та вимикати комп’ютер, користуватись мишкою, клавіатурою. Крім того, трішки забігши наперед, допитливі слухачі попросили викладача розповісти про робочий стіл та, що означають ярлики на ньому. За навчанням час минає дуже швидко, так і учні не помітили, як сплинув час, та після закінчення невпинно ділилися один з одним враженнями та дякували викладачу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.