Осінь – пора року, яка надихає

Осінь вже прийшла до наших міст, на наші вулиці, у наші домівки.

Ми тепло вдягаємося, беремо з собою парасольки, ми менше буваємо на вулиці, все більше біжимо і летимо, щоб вирішити свої справи і, звісно, зігрітися. З книжкою восени не лише цікаво та не сумно, а й тепло.

З настанням справжньої осені гарною нагодою підібрати книги для олександрійців стала вулична акція «Новинки літератури від УІК», під час якої бібліотекарі інформували перехожих про роботу Центральної міської бібліотеки та рекомендували до прочитання чудові видання, що надійшли до бібліотеки.

Олександрійці з великим зацікавленням розглядали новенькі книги з різної тематики, листали яскраві сторінки дитячих видань та отримували від бібліотекарів корисні буклети і флаєри.

Центральна міська бібліотека бажає усім приємного осіннього читання!

Запрошуємо вас завітайте до бібліотеки та оберіть собі книжки, які і навчать, і розважать, і зроблять вашу осінь затишною!

Нагадуємо: завдяки участі Центральної міської бібліотеки в Програмі поповнення бібліотечних фондів від Українського інституту книги, книгозбірня отримала нові сучасні видання.

Це 827 книг різної тематики і жанрів: історія й народознавство, мовознавство, мистецтво, техніка, нон-фікшн, художня література для дітей та дорослих українських і зарубіжних авторів.

Тож усі охочі можуть підшукати для себе книги на будь-який смак!!!

Тож усі охочі можуть підшукати для себе книги на будь-який смак!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.