Ой зима, зима, зима…

Натхнення та азарт під час прикрашання центральної міської бібліотеки для дітей, зимовий настрій передалися далеко за межі книгозбірні.

Наші найкращі читачі та друзі з Будинку дитячої та юнацької творчості Олександрійської міської ради теж виявили бажання взяти в цьому захоплюючому занятті участь, а творчого настрою у них не віднімати.

Розпочала радувати своїми яскравими фарбами виставка творчих робіт вихованців гуртків художньо-естетичного відділу «Зимові фантазії».

На виставці – зима, якою її бачать діти. Все, чим приваблює дітей зимова пора року, можна побачити на малюнках.

Роботи відображають головні українські традиції. Серед них – вертепи та колядування. Також багато ялинкових прикрас.

Цікаві та захоплюючі художні роботи виконано у різних стилях.

Юні художники клубів естетичного спрямування малювали все зимове, що хотіли. Кожен з них був обмежений тільки рамками власної фантазії.

Творили діти свої шедеври в основному аквареллю, олівцями і гуашшю. Є роботи, виконані за допомогою олійних фарб, пастелі, а також у стилі батик. Серед усього розмаїття живопису на виставці знайшлося місце і для декоративних композицій.

З творчими роботами «Зимові фантазії» всі охочі зможуть ознайомитися завітавши до бібліотеки за адресою: пр. Соборний, 102.

Вихованці Будинку дитячої та юнацької творчості та працівники бібліотеки для дітей вітають всіх з прийдешніми новорічно-різдвяними святами та бажають всім, щоб ця зима стала чистим аркушем нового казкового життя, в якому буде і мирне небо, і щастя та любов, і радість та світла надія.

Нехай час, проведений за читанням книг, подарує справжнє зимове диво та здійснить найзаповітніші мрії!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.