2

Обласний семінар-практикум «Трансформація діяльності бібліотек у реаліях сьогодення»

Wow! Крутезна тема для фахового обговорення! Фахівці Кіровоградської обласної бібліотеки для юнацтва ім. Є. Маланюка здивували і захопили бібліотекарів області під час неймовірно цікавого обласного семінару-практикуму «Трансформація діяльності бібліотек у реаліях сьогодення» 22 вересня. Мало того, лектори та консультанти утримували нашу увагу цілий день до вечора! І це дійсно було суперцікаво!

Особливо вражені лекцією пані Галини Гич «Код читання покоління Z»! Емоційно, яскраво, цікаво та дуже корисно нам, бібліотекарям! Галина Миколаївна, кандидат педагогічних наук, доцент, завідувач кафедри теорії та методики мовно-літературної та художньо-естетичної освіти Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, відкрила нам такі глибинні зміни читацької поведінки і так розкрила психофізіологічні особливості поведінки представників покоління Z, що можна впевнено стверджувати про відкриття другого дихання у бібліотекарів!

Уявляємо, яке завдання перед нами: повернути до читання покоління 2000-х, яке не читає друкованих газет, не уявляє своє життя без Інтернету і народилося вже зі сторінками у соцмережах! Та ми, бібліотекарі, дуже винахідливі, креативні та беручкі! Тож будемо шукати «смачні» книги, нові формати заходів (щоб і для душі, і для діла), нове дозвілля саме для таких тинейджерів, де б вони все-таки дивувалися і розуміли, що справжня палітра людських взаємин – саме в книгах (хай навіть в електронних)!

Інші теми, підняті під час обласного семінару-практикуму, теж були дуже потрібними, адже саме зараз на часі уміти ефективно використовувати мережеві спільноти для промоції читання; знати, як бібліотеці яскраво заявити про себе в Instagram; вміти користуватися усіма можливостями TikTok; креативніше підходити до написання текстів у соцмережах та багато іншого.

Бібліотекарі Олександрійської міської централізованої бібліотечної системи вдячні організаторам та учасникам семінару за такий продуктивний день! Надихнулися на нові ідеї від нового прогресивного досвіду.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.