Новинки від бібліотеки!

Любі друзі! Чудова нагода задовольнити професійні та особисті потреби водночас!

Сьогоднішній наш огляд – для усіх фахівців та тих, хто цікавиться пожежною безпекою. Ми хочемо запропонувати Вам журнал: Пожежна та техногенна безпека: всеукраїнський науково-виробничий журнал / засновник : Товариство з обмеженою відповідальністю «Пожосвіта». – Київ : Пожосвіта. (до 2014 року – видавався під назвою «Пожежна безпека»).

В виданні – все про функціонування пожежно-рятувальної служби, добровільного пожежного товариства, відомчої та сільської пожежної охорони, ветеранських організацій. Наукові дослідження. Бюлетень державного реєстру нормативно-правових актів, коментарі, плакати й рекомендації з питань пожежної та техногенної безпеки.

Журнал висвітлює такі теми: правове забезпечення діяльності з пожежної безпеки, технічне та матеріальне забезпечення пожежної безпеки, практику розслідування нещасних випадків і профзахворювань на виробництві, інновації галузі, консультації експертів, міжнародний досвід у галузі, новітні наукові розробки.

Журнал «Пожежна та техногенна безпека» — виробничо-практичне видання для всіх, хто працює у сфері пожежної та техногенної безпеки, цивільного захисту підприємств України, в якому втілено тенденції нового часу, а також досвід і практику! А ще редакція журналу приймає активну участь в організації Всеукраїнських дитячих літературних конкурсів та конкурсів малюнку, живопису на протипожежну і техногенну тематику.

Гадаємо, що у нас ви знайдете відповіді на всі запитання, які вас цікавлять. Тож чекаємо на вас у нашій бібліотеці для дітей. До зустрічі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.