1

«Нове покоління» в бібліотеці

Спекотний липень. Вже зранку припікає, і думати хочеться лише про щось прохолодне чи, принаймні, мокре – сніг, дощ, річка (ще ліпше – море)…

Але в бібліотеці, варто лише зайти до вестибюлю, огортає приємна прохолода. І вже забуваєш про річку та море, бо поринаєш у чарівну атмосферу дитячого світу. В цьому і переконалися сьогодні вихованці Центру раннього розвитку «Нове покоління», завітавши до книгозбірні.

Малечу чекали відділи обслуговування, кімната казок, ігрові майданчики та платформи з розвагами і забавами. Приємною несподіванкою для дітлахів був міні-зоопарк бібліотеки. Морські свинки, кролики, шиншила, хом’ячок, декоративний щур, черепахи та папуги радували своєю неповторністю та кумедною поведінкою. Діти принесли їм смаколики та мали змогу ближче познайцомитися з тваринками.

Далі маленькі гості потрапили в Казку. Кімната Казок дитячої бібліотеки сповнена таємничості – тут оживають казкові персонажі, затишна атмосфера та можна переглянути лялькову виставу. Цього разу дітей порадували ляльковою виставою «Маленький їжачок» про Їжачка, його друзів і пригоди, які траплялися їм на шляху.

Центральна міська бібліотека для дітей запрошує всіх юних мешканців міста заховатися від спеки у затишних та прохолодних залах бібліотеки, насолодитися атмосферою читання та відпочинку.

Отож, влітку не кисни! Разом з нами зависни!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.