Неймовірні пригоди в королівстві Книжкіно

Візит у храм книги є важливим кроком для кожної дитини, адже від цього буде залежати в подальшому любов до читання.

Саме тому бібліотекарі бібліотеки-філії №10 провели екскурсії «Неймовірні пригоди в королівстві Книжкіно», мета яких полягала у розвитку інтересу до читання, бажання слухати, виховувати охайність до книги і надати перші поради, як користуватися бібліотекою у майбутньому, а найголовніше – викликати бажання стати активними читачами. Протягом дня більше 80 дітлахів, учнів 1-х класів ЗНЗ№ 10 познайомились із бібліотекою.

На дітей чекало розмаїття цікавих, яскравих книг, газет та журналів. Новенькими палітурками книги посміхнулися до малечі та повели їх у чарівний світ принцес та принців, фантастичних пригод та мандрів. Книг тут, звісно, не бракує – енциклопедії, казки, оповідання, довідники, хрестоматії.

Діти дізнались, що таке абонемент, читальний зал та читацький формуляр, які правила існують в бібліотеці та як потрібно поводити себе з книгою, які бувають видання за формою, познайомились з українськими авторами та видавництвами, переглянули мультфільми «Грицькові книжки» та «Свинка Пеппа в бібліотеці», прослухали пісні про бібліотеку та про книгу, зробили фізкультхвилинку під пісеньку «А ми любимо читати…».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.