Не пропустіть цікаві літні дитячі конкурси!

Агов! Юні книголюби!!!!

Літо у розпалі… Цих золотих днів вистачить не тільки на сонце і на річку з морем, на заняття спортом та рухливими іграми, а також на читання гарних книжок та участі в цікавезних конкурсах.

Центральна міська бібліотека для дітей ще раз нагадує та запрошує всіх вас спробувати свої сили у творчих змаганнях:

• Всеукраїнському дитячому літературному конкурсі «Творчі канікули». З нетерпінням чекаємо на ваші прозові чи поетичні твори!!! Детальніше про конкурс за посиланням: http://dic.alexandriya.com/index.php/tvorchi-kanikuli.

• Міжнародному дитячому конкурсі-єднанні «НА ОДНІЙ ХВИЛІ». Що для цього потрібно? Створити плакат чи малюнок на аркуші паперу формату А3 за одним із запропонованих напрямів. Детальніше про умови конкурсу за посиланням: http://librarychl.kr.ua/pro_bib/na-1-hvyli.php .

• ІІІ Всеукраїнському конкурсі «Лідер читання». Що потрібно, щоб стати Лідером читання міста? Дізнайся за посиланням: http://librarychl.kr.ua/pro_bib/lider_chit_2020.php

Цікаво? Тож мерщій до нас… За довідками звертайтеся до центральної міської бібліотеки для дітей за адресою: м. Олександрія, пр. Соборний, 102 або за телефонами +380662663829, +380989115786.

Чекаємо та бажаємо успіхів!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.