Не переболить і не забудеться

Події, що відбуваються на сході України не залишають байдужою жодну людину. Вся країна переймається болем і хвилюванням за всіх бійців, які перебувають у зоні АТО.

Сьогодні багато патріотів нашої держави воюють там, захищаючи свободу, незалежність та територіальну цілісність України.

Напередодні свята, Дня захисників та захисниць України, працівники бібліотеки-філії №10 організували та провели для учнів середнього шкільного віку бібліопатріотичну зустріч «Не переболить і не забудеться». На зустріч було запрошено військовослужбовців військової частини 2269 НГУ капітана Нагорняка П.А. та старшого сержанта Васильєва І.М., які перебували в зоні АТО.

Ретельно підбираючи слова, мужні воїни описували жахіття цієї нав’язаної нам війни. З тремтінням у голосі згадували своїх побратимів, які навічно залишилися лежати у донецькій землі.

Павло Анатолійович небагато часу перебував на війні, то ж більше запитань та уваги отримав від дітей Іван Миколайович, старший сержант, оператор наводчик БМП, який рік воював у зоні АТО – Широкине, Гранітне, Маріуполь.

Іван Миколайович розповів про відносини з місцевим населенням, про свої будні, про підступні вилазки ворога. А ще приніс з собою бронежилет, який двічі спас йому життя.

Зустріч пройшла в активному спілкування. Безліч запитань, вичерпні відповіді. Перегляд світлин. Примірка бронежилету.

Наприкінці зустрічі учні щиро подякували Захисникам за те, що вони, не шкодуючи власних життів, захищають мир та спокій Українців, боронять рідну землю від нападників, та вручили їм квіти.

Завершилася зустріч із захисниками фотографією на пам`ять.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.