Не дай себе скривдити

Соціальна нестабільність, що склалася у сучасному суспільстві, зумовлює зростання різних відхилень в особистісному розвитку та поведінці підлітків.

Особливу увагу привертає проблема насильства в дитячому середовищі, що отримала назву шкільне цькування, а у міжнародній термінології – булінг.

З метою попередження жорстокості серед молоді, профілактики злочинів та правопорушень в учнівському середовищі працівниками бібліотеки-філії №10 спільно з фахівцями Олександрійського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Джевагою Валерією та Русланом Кравченко провели зустріч «Не дай себе скривдити».

Учасниками заходу стала учнівська молодь ЗНЗ №10.

Під час зустрічі з фахівцями учні ознайомились із поняттям, формами, структурою булінгу, а також сформували навички відповідальної та безпечної поведінки з дітьми, які потерпають від насильства в школі. З’ясували наслідки та причини виникнення булінгу, вияснили чи будуть нести правову відповідальність та які види покарання можуть бути застосовані до учасників булінгу. Переглянули ряд відеороликів та провели обговорення відеосюжетів.

Під час заходу були використані ситуаційні вправи, які дали змогу отримати нові знання, визначити для себе наслідки насильницької поведінки, ознайомилися із рекомендаціями та порадами боротьби з булінгом у школі.

По закінченню заходу бібліотекар нагадала присутнім про поняття толерантності, повагу та здатність без агресії сприймати думки, поведінку та спосіб життя іншої людини, якщо вони відрізняються від наших.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.