Насильство: як себе захистити

Час від часу суспільство сколихують історії про жорстоке поводження дітей чи підлітків зі своїми однолітками. Спостерігати, як б’ють чи принижують когось, ще й знімати процес на відео – ганебно. І діти це прекрасно знають. Але, перебуваючи у своїй «зграї», вони керуються психологією натовпу.

Жорстокість, насильство, свобода без відповідальності – ось ці страшні явища сучасності, з якими варто постійно боротися нам, дорослим.

«Насильство: як себе захистити» – тема бібліотечного заходу у форматі правового компасу, який запропонували бібліотечні фахівці центральної міської бібліотеки для дітей учням 8-Б класу ОНВК ЗНЗ І-ІІ ступенів №17 – ліцей.

До діалогу долучилися заступник начальника відділу правопросвітництва та надання безоплатної правової допомоги Валерія Джевага та головний спеціаліст відділу правопросвітництва та надання безоплатної правової допомоги Руслан Кравченко.

Конструктивна, корисна розмова, демонстрація відеороликів про жорстокість серед підлітків та домашнє насилля – все це було спрямоване на те, щоб діти вчилися відстоювати свої права, свою гідність, уміли захистити себе, були здатні до проявів толерантності, доброзичливості у соціумі та були готові нести відповідальність за кожен свій вчинок.

Доречним завершенням правознавчого заходу була притча «Все залишає свій слід», запропонована підліткам, яка стверджувала просту істину: будь-який поганий вчинок лишає слід, який не загоюється у душі людській.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.