Насильство – доля слабких!

Бібліотека-філія №5 приєдналася до Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства.

7 грудня бібліотекар Хабарова Віта Миколаївна спільно з фахівцем Олександрійського центру правової безоплатної вторинної допомоги Анною Олексіївною Лунгою провели годину запитань і відповідей «Насильство – доля слабких!» з учнями Олександрійського професійного ліцею.

У формі інтерактивної бесіди бібліотекар разом з фахівцем обговорили з хлопцями та дівчатами актуальність проблеми насильства у сучасному суспільстві, види насильства та шляхи захисту від нього у різних соціальних середовищах.

Учні задавали питання, на які правознавець дав змістовні і переконливі відповіді, здебільшого йшлося про проблеми сімейного насильства, як запобігти насильству в сім’ї. На жаль, проблема насильства, а особливо домашнього є актуальною в нашому суспільстві.

На кінець зустрічі, діти отримали пам’ятки «Як протидіяти домашньому насильству?», помаранчеві браслети та зробили фото на пам’ять під помаранчевими парасольками.

Захід відбувся в рамках проекту «ДоброДій», який підтримано Міжнародною організацією з міграції та фінансується Європейським Союзом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.