Народознавча мозаїка «Неділя зелена, Трійця свята»

Свято Трійця – одне з найулюбленіших в Україні, бо дарує надію на щедрий урожай, прославляє рослинний світ, сонце, предків.

Для нагадування користувачам про свято з різноманітною інформацією про його історію і традиції в центральній бібліотеці ім. О.Пушкіна для учнів гімназії – інтернат – школа мистецтв проведена народознавча мозаїка «Неділя зелена, Трійця свята».

Учні 7 класу з великим зацікавленням слухали історію свята, відгадували загадки про квіти, приймали участь в іграх з Мавкою, а також переглянули ряд відео про це свято, зокрема, познайомились із святкуванням Трійці у столиці на Мамаєвій Слободі.

Бібліотекар проінформувала присутніх про вихід на екран в кінці цього року першого українського ЗD-мультфільма за мотивами драми-феєрії Лесі Українки «Лісова пісня» та образів народної міфології.

Завершився захід гарною піснею у виконанні Тоні Матвієнко про неземну історію кохання лісової німфи і парашутиста.3 Приємно, що традиції святкування Дня Святої Трійці не втрачені в наш час, а вивчаються і відроджуються, і в цьому допомагає бібліотека.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.