Миколай вночі мандрує, сном і казкою чарує

День Святого Миколая в Україні є особливо бажаним і довгоочікуваним дитячим святом. За традицією, в ніч з 18 на 19 грудня Святий Миколай приносить дітям подарунки та кладе їх під подушкою.

Cеред дітей встановилася традиція писати листи Святому Миколаю, де вони розповідають, що хорошого чи поганого зробили протягом року.

Сьогодні для вихованців СЗНЗ №4 працівники бібліотеки-філії № 3 для дітей провели ігровий серпантин «Миколай вночі мандрує, сном і казкою чарує».

Бібліотекар познайомила присутніх з легендами та переказами про Святого Миколая, про історію його життя. В затишній, святковій атмосфері з уст дітей лунали вірші, які вони підготували до свята.

Затамувавши подих, хлопчики й дівчатка переглянули презентацію «По Україні з краю в край ходить Святий Миколай», яка підняла настрій навіть дуже похмурим дітлахам. Також, учні відгадували зимові загадки та згадували прислів’я і приказки, пов’язані з ім’ям Миколи Чудотворця, за що отримали солодку винагороду – цукерки.

Впродовж заходу, дітлахи розповіли про свої гарні вчинки, ділились радістю, що зранку до кожного завітав Миколай і залишив подарунок.

Бажаємо щоб кожне зимове свято приносило дітям радість, задоволення, пізнання нового. Бажаємо усім читачам та їх родинам веселих свят, щастя, миру і здоров’я!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.