1

Ми – за життя без сміття

Як ми впливаємо на екологію? Чи завжди сміття небезпечне для людини? Як навчитися жити і не смітити? Чи можна перетворити відходи у доходи?

Для пошуку відповідей на всі ці дуже актуальні запитання на еко-гру «Ми – за життя без сміття» працівники центральної міської бібліотеки для дітей запросили своїх читачів.

Епіграфом заходу став вислів: «Якщо людина не зробить так, щоб на Землі стало менше сміття, то сміття зробить так, щоб на Землі стало менше людей».

Під час пізнавальної еко-гри діти порівнювали красу природи і страхіття екологічних катастроф, ознайомилися з проблемами сміттєзвалищ тощо.

Використання інтерактивних ігор та дидактичних вправ допомагало формувати у дітей обдумане, правильне відношення до навколишнього середовища, викликало бажання дбайливо ставитися до природи.

Під час інтерактивної гри «Вправний сортувальник» діти вчилися правильно розділяти непотріб та сортувати сміття.

Не забули згадати чудові куточки нашої планети Земля. І знову на допомогу прийшла інтерактивна вікторина «Домівка наших братів менших». А гра «Весела круговерть» допомогла дітям знайти на глобусі заповідні куточки нашої планети. На згадку про екологічний інтерактивний марафон діти отримали тематичні флаєри.

Дуже сподіваємося, що знання, навички та звички, отримані під час заходу, дуже важливі для кожної дитини. І нехай наша планета Земля завжди буде доброю, красивою і чистою! Бережімо її!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.