1

МУЖНІСТЬ ТА ВІДВАГА КРІЗЬ ВІКИ

Край в якому ми живемо має непросту і дуже багату історію, яка служить містком, що єднає покоління.

Своєрідні паралелі можна провести між мужністю і героїзмом наших воїнів-визволителів, які в далекому 1943 році звільнили Олександрію від ненависного ворога та сьогоднішніми військовими, які входять до лав Збройних Сил України, які відважно й невтомно боронять кордони України, особливо на сході країни.

Тема справжньої мужності, героїзму і відваги стала ключовою під час ретро-погляду «Шана за подвиг, вдячність за мир», який було проведено бібліотекарями Центральної міської бібліотеки м. Олександрії для учнів ліцею інформаційних технологій – спеціалізованої школи ІІ ступеня. Даний захід було присвячено Дню Збройних Сил України та визволенню Олександрії від німецько-нацистських загарбників.

Бібліотекарі згадали тяжкі воєнні роки та затяжну і кровопролитну боротьбу за звільнення Олександрії, в якій загинуло 715 воїнів. Бої за рідне місто тривали 10 довгих днів, і лише 6-го грудня 1943 року, завдяки мужності та незламності духу наших воїнів, вдалося повністю звільнити місто від загарбників.

Глибоко вразила присутніх поезія присвячена цим подіям. Також учні переглянули відео-сюжет про хід військової операції зі звільнення рідного міста та тяжкі будні нинішніх захисників України, які несуть службу на сході України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.