Мудрі поради Феї-доброради

Другий місяць осені починається з особливої дати. 1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку.

Тому, в цей особливий осінній день до центральної міської бібліотеки для дітей ім. Ю.Гагаріна завітали учні 2-Г класу НВК «Олександрійський колегіум – спеціалізована школа» на годину ввічливості «Мудрі поради Феї-доброради», щоб виявити свою повагу людям старшого покоління.

За допомогою мудрих порад Феї-доброради діти згадували найкращі слова, які скажуть увечері своїм дідусям і бабусям. Читали вірші про них, пригадували прислів’я та приказки; з великим задоволенням грали в ігри: «Піца», «Олів’є», «Фрукти», уявляючи, що допомагають стареньким.

За допомогою оповідання В. Сухомлинського «Іменинний обід», розбирались як поводити себе зі старшим поколінням, чи правильно вчинила Ніна, і чому мама відмінила день народження дівчинки.

В цей день улюбленим бабусям і дідусям намагаються подарувати те, від чого на душі стає приємно, те, що надає сенс і чарівність. Тож, діти виготовили своїми руками медалі найріднішим людям.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.