1

Мрії мої срібнокрилі

Поезія – це не тільки вірші, це спосіб світосприйняття, це велике диво, створене людиною, що допомагає, надихає, захоплює.

Переконатись в цьому сьогодні мали можливість всі, хто завітав до Центральної міської бібліотеки на презентацію книги місцевої поетеси Світлани Лантух «Мрії мої срібнокрилі».

Зустріч, на яку зібралися поціновувачі поетичного слова, була невимушеною, наповнена теплом, довірою та любов’ю. Бібліотекарі підготували мультимедійну презентацію про життєвий і творчий шлях поетеси та познайомили з історією виходу у світ нової поетичної збірки. Пані Світлана чуттєво декламувала власні вірші із нової книги, не лишивши при цьому байдужим жодне серце.

Теплі слова на адресу Світлани Іванівни звучали від колег по літературному «цеху» – членів літературно-художнього клубу «Джерело», на чолі із його керівником А. Г. Штаньком, які завітали на велике свято поезії аби підтримати поетесу та насолодитися її чуттєвою лірикою. Зустріч була сповнена любові, людяності, краси, щемливих спогадів про дитинство, зігріте теплом батьківської хати, неповторну юність та великих планів на майбутнє.

На презентації панувала надзвичайно тепла та емоційна атмосфера. Кульмінацією заходу стали слова вітання вдячних і натхненних гостей на адресу поетеси, з побажаннями творчої наснаги і нових літературних шедеврів.

Зі збіркою Світлани Лантух «Мрії мої срібнокрилі» можна ознайомитися завітавши до Центральної міської бібліотеки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.