Монстри на канікулах

З кожним роком все більшої популярності набуває Свято гарбуза або Хеловін. Часто його називають Святом збору врожаю. Тож напередодні Дня всіх святих у Центральній міській бібліотеці для дітей ім. Ю. Гагаріна було дуже врожайно. Врожайно – саме на маленьких відвідувачів.

Саме у ці чарівні, жовтневі дні бібліотека просто не могла проігнорувати нагоди разом із дітьми влаштувати це свято. «Монстри на канікулах» – така містична назва хеловін-паті, куди завітали чарівні відьмочки та кішки, загадкові вампірчики та привиди, веселіскелетики та чортенятка, симпатичні монстрики та людина-павук. Кожен маленький гість намагався виділитися костюмом, аквагримом та всілякими хеловінськими атрибутами.

Тематично оформлена зала створювала необхідну атмосферу.Приміщення бібліотеки заполонили чорні кішки і коти, летючі миші і павуки, жаби і мумії, відьми і вампіри, які повилітали та повилазили із книг серії «Жахи».

Декорації, створені власноруч працівниками бібліотеки, доповнені повітряними кульками, якими другий рік поспіль забезпечує Оксана Шаповал (аеро-студія «Волшебный мир шаров»). Всі традиції та символіку було витримано: гарбузи, солодощі, яблука у мисці з водою, страхітливі карнавальні костюми, маски тощо. А костюми, які підготували бібліотекарі до свята Хеловіна, викликали захоплення у дітей та дорослих, адже це ті герої, які зараз приходять до сучасної дитини з книг, мультиків, комп’ютерних ігор. І почути з вуст самої Відьмочки, що треба більше читати та ходити до бібліотеки, багато значить.

Та не тільки це. Організатори створили дуже веселу атмосферу та хороший настрій. Учасникам свята було не страшно, а цікаво і весело.

З превеликим задоволенням присутні поринули в магічну історію двох сестер відьом, яким допомагали чаклувати, годували голодного монстрика, рятували священного кабака від ненажерливого Тарантула і таке інше. Дітлахи пройшли випробування на уважність, швидкість, командну підтримку в естафетах, конкурсах, забавах. Тематичні ігри розважали не лише малечу, а й присутніх батьків.

Під час костюмованого дійства, всі учасники дізналися про історію виникнення цього свята, про розвиток і поширення звичаю святкування Хеловіна в усіх англомовних країнах.

Не обійшлося, звичайно, і без солодкого частуванням – кухар Олів’є всіх учасників пригощав печивом у вигляді маленьких привидів та мумій.

Кінцівка заходу була, як завжди, приголомшлива: усі бажаючі могли вирушити на екскурсію «тунелем жаху». А бажаючими, як виявилося, були усі присутні.

Свято в бібліотеці проходило два дні, протягом яких бібліотеку відвідало близько 400 хеловінських весельчаків.

Одним словом, Хеловін у бібліотеці, був чудовою нагодою гарно провести вільний час та дізнатися багато цікавого і корисного.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.