Моя Україна – вільна держава

Щороку, 21 листопада, в нашій країні відзначають День Гідності та Свободи, встановлений Указом Президента України П.Порошенка від 13 листопада 2014 р.

Цього дня українці віддають шану патріотизму й мужності громадян, що стали учасниками Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013–2014 років, піднялися на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.

19 листопада в Центральній міській бібліотеці ім. О. Пушкіна для студентів Олександрійського коледжу культури і мистецтв було проведено патріотичну годину «Моя Україна – вільна держава».

Бібліотекарі разом з молоддю перегорнули трагічні сторінки Революції Гідності, переглянули тематичні відеокліпи, документальні кадри тих подій. А також віддали належне шанування патріотизму та мужності громадян, які стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини.

Сподіваємося, молоді люди зрозуміли, що є речі, які людина має відстоювати завжди: це свобода, гідність, патріотизм. Адже ще Цицерон сказав: «Люблять Батьківщину не за те, що вона велика, а за те, що вона твоя».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.