1

Міжнародний день захисту дітей в бібліотеці

Дитинство – це гомін веселий усюди. Навіть дощик та прохолодна погода не стали на заваді свята радості та надії – Дня захисту дітей!

Свято 1 червня для маленьких читайликів центральної міської бібліотеки для дітей відбулося у нетрадиційному форматі, бібліотекарі підготували купу веселощів, які символізували початок літа та святкування Дня захисту дітей.

Святковою ігровою програмою «Дитинство – це гомін веселий усюди» книгозбірня відкрила БІБЛІОТЕЧНЕ ЛІТО.

Дітлахи мали змогу разом з літературними героями Фьєкою, морськими розбійниками, Бджілкою пограти в різні ігри: «Оркестр», «Музична скриня», «Заплети косичку», «Стримай кульку», «Чарівний сад», позмагатися у конкурсах: «Кольорові перлини», «Кільцекід», «Веселий якір», «Морські загадки» та ін.

Всі охочі фотографувалися з героями книг, танцювали з ними у веселому флеш-мобі, співали, читали вірші…

Веселе захоплююче свято відбулося і для дітей з сімей демобілізованих учасників АТО/ООС. До його проведення долучилися працівники міського Центру соціальних служб.

Захід відвідали 35 дітей, які також малювали малюнки у фойє бібліотеки та обговорювали права дітей.

Наприкінці свята кожна дитина одержала солодкий подарунок від міського голови Сергія Кузьменка та побажання кожній дитині міцної сім’ї і всього необхідного для безтурботного дитинства.

В Міжнародний день захисту дітей на бібліотечні розваги завітало понад 100 дітлахів різного віку.

Посмішки дітей – це найкраще, що може радувати погляд. І діти, і батьки, і бібліотекарі отримали від свята позитивні емоції та хороший настрій.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.