MINIбібліотечка

«Все нове – це добре забуте старе», – говорив Жак Пеше. І ми в цьому котре переконуємося…

Нестаціонарні форми бібліотечного обслуговування, завжди були популярними серед населення. Тож не дивно, що наші MINIбібліотечки стали затребуваними у містян.

З 8 січня в країні оголошено посилений карантин, й бібліотека буде зачинена для користувачів. Якщо вас це засмучує (адже ви полюбляєте читати), ми маємо для вас вихід – пропонуємо встановити нашу MINIбібліотечку, щоб завжди мати доступ до літературних новинок-цікавинок.

Нагадуємо: MINIбібліотечка для вашого сердечка – це поличка самообслуговування з сучасною, цікавою, художньою та фон-фікшн літературою від Олександрійської міської ЦБС. Використовуючи QR-код, кожен працівник може записати собі обрану книгу, зробити позначку про повернення та навіть замовити книги.

Відтак полички мають – Управління культури і туризму міської ради, Олександрійський міський центр професійного розвитку педагогічних працівників, Центр надання адміністративних послуг та Телерадіокомпанія «КТМ», Олександрійська державна податкова інспекція, Олександрійський міськрайонний суд та Пожежна частина.

Запрошуємо організації до співпраці!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.