1

Мережа Інтернет та браузер

«Ой-йо-йой, я ж пропустила свій улюблений телесеріал «Величне століття. Роксолана»!

На такому цікавому місці вчора закінчилася серія, а я сьогодні з цим пирогом яблучним була заклопотана, що забула увімкнути телевізор і переглянути наступну серію. Весь настрій пропав», – звернулась Наталія Петрівна до викладача курсів «Основи комп’ютерної грамотності».

«Не турбуйтеся, Наталія Петрівна, бо сьогодні якраз нова тема уроку: «Мережа Інтернет та браузер», – зауважив викладач. І всі почали слухати уважно. Він розповів коротку історію про мережу Інтернет і ознайомив з вебоглядачем, або як його ще називають, – браузером. Браузери постійно розвивалися з часів зародження Всесвітньої павутини й з її зростанням ставали все більш потрібними програмами. Практично всі популярні браузери поширюються безкоштовно або «в комплекті» з іншими додатками: Internet Explorer, Mozilla Firefox, Safari, Google Chrome, Opera. Чим відрізняються вебоглядачі один від одного, як знайти інформацію та як користуватися різними браузерами – про це і не тільки розповів викладач слухачам на сьогоднішньому занятті.

Відвідувачі курсів так захопилися темою, що не хотіли йти… А Наталія Петрівна пішла задоволена, бо зуміла навчитися переглядати через мережу Інтернет свій улюблений серіал. Далі буде ще крутіше!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.