Медіаграмотність

Тиждень медійно-інформаційної грамотності продовжується…

30 жовтня, працівники бібліотеки-філії №5 ім. О.Блока завітали до ЗНЗ №8 та спільно з бібліотекарем закладу надали старшокласникам експрес-інформацію «Історія створення і розвитку медіа».

Визначень поняття «медіаграмотність» можна знайти багато, але якщо коротко – це знання, які дають можливість людині аналізувати й критично оцінювати інформацію з різних джерел.

Під час заходу розглядались такі питання: що таке медіаграмотність та чому вона набуває такої популярності, маніпулювання свідомістю людей через медіа, фейкові новини, інформаційна безпека: сучасні загрози, основні принципи поводження з персональною інформацією.

Діти активно долучалися до обговорення актуальних питань з інтернет-медіа, шукали відповіді у чому полягають відмінності між інформуванням та пропагуванням, що таке фейки. Найбільше зацікавив аудиторію тест з інформаційної грамотності, учні проявили кмітливість у розгадуванні загадок й переглянули відео про правила поведінки в інтернеті, а також кожен познайомився з друкованими матеріалами, які надали бібліотекарі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.