Майстер українського детективу завітав до Олександрії!

4 березня в Центральній міській бібліотеці відбулася зустріч з Андрієм Кокотюхою – українським письменником, автором 75 книжок, журналістом, теле- та кіносценаристом.

АСеред творів детективні, готичні та історичні романи, пригодницькі повісті для дітей, історико-біографічні розвідки тощо. Його називають «майстер детективу та трилеру».

Під час спілкування з аудиторією Андрій Кокотюха розповів як народжуються його книги, що для нього означає творче натхнення, занурення в атмосферу того часу, про який йдеться у творах. Автор зізнався, що пише книги достатньо швидко, тому що він журналіст за способом мислення.

Поділився письменник і найближчими творчими планами.

Зустріч пройшла в теплій творчій атмосфері. Учасники заходу мали змогу познайомитись з творами автора, цікавими робочими моментами, захоплюючою працею сценариста, а також почути відповіді на запитання, що їх цікавили.

На останок директор Олександрійської міської ЦБС Тетяна Троцюк подякувала письменнику та його дружині Ірині за цікаву зустріч, співпрацю в організації заходу, побажала натхнення та успіхів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.