37

Майстер-клас з виготовлення патріотичної листівки «Я люблю Україну»

Навчити дітей любити рідну країну – це добра справа.

Тоді вони підростатимуть, у правильному сенсі, «національно свідомими» громадянами і розумітимуть, чому це важливо для їхніх батьків і них самих.

Кожен робить це на власний розсуд: дехто розповідає сімейні історії, інші мандрують з малечею красивими містами, показуючи мальовничі пейзажі, на які багата Україна.

Традиційним видом відпочинку для користувачів бібліотеки-філії №3 для дітей стали майстер-класи, що проводяться майже кожного четверга, де, разом з дітьми, бібліотекарі виготовляють патріотичні поробки, вкладаючи у них повагу, любов, віру у велике майбутнє і підтримуючи єдність нашої держави.

Цього разу діти виготовляли патріотичну листівку «Я люблю Україну». Можна зробити багато різних поробок на українську тематику, але хочеться таке, щоб від самої душі! Так і вийшло у нашої творчої дітвори!

2 Коментарі

Generate High-Quality Posts Відповіcти

Experience the full power of an AI content generator that delivers premium results in seconds. 100% uniqueness,7-day free trial of Pro Plan, No credit card required:). Click Here:👉 https://stanford.io/3HrAujq

Анонім Відповіcти

промокод 1xbet при регистрации. Click Here:👉 http://www.newlcn.com/pages/news/promo_kod_1xbet_na_segodnya_pri_registracii.html

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.