Майстер-клас з розпису футболок

Ось і прийшла нарешті така довгоочікувана весна!

Незабаром час джинсів і футболок! А унікальністю речей, куплених в магазині, навряд чи когось здивуєш. Навіть, віддавши нечувану суму, можна зустріти в місті таку ж модель. А чи не легше проявити творчі здібності і розробити дизайн самостійно? Напевно, так. В цьому впевнилися учасники майстер-класу з розпису футболок «Весняний настрій», що проходив 5 березня в Центральній міській бібліотеці.

На сьогоднішній день прикраса футболок дуже популярна, адже це – відмінний спосіб самовираження за допомогою нанесення різних написів, малюнків, блискіток і всього, чого душа забажає.

Під час майстер-класу присутні отримали нові знання, цікавий досвід та незабутні враження! Майстер-клас з розпису футболок був особливо корисний і цікавий тим, хто захотів спробувати себе в ролі дизайнера-стиліста. Декор футболок здійснюється спеціальними акриловими фарбами, і різнокольоровими блискітками. І диво – проста футболка перетворюється в оригінальну дизайнерську річ!

Шановні олександрійці, приходьте в Центральну міську бібліотеку на майстер-клас з розпису футболок «Весняний настрій» та створіть свою оригінальну футболку, якою будуть захоплюватися всі довкола!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.