Майстер-клас з розпису футболок в центральній бібліотеці

Нарешті! Літо, канікули і відпочинок!

Відомо, що діти чекають настання літа з особливим нетерпінням. Ця найвеселіша і безтурботна пора року, яка незмінно обіцяє пригоди, подорожі, нові незвичайні знайомства.

А ще літні канікули – відмінний привід освіжити гардероб, адже зі старого одягу за зиму виросли усі: і малюки, і молодші школярі, не кажучи вже про підлітків. Та і мода за рік встигла змінитися.

Тож зважаючи на те, що в даний час дуже популярні футболки та майки з різними малюнками і принтами, 1 червня, бібліотекарі Центральної бібліотеки для учнів 5 класу Ліцею інформаційних технологій провели майстер-клас з розпису футболок.

Під час заходу діти так захопилися процесом розпису, що відчули себе справжніми дизайнерами і створили яскраві та ексклюзивні футболки із зображеннями героїв улюблених мультиків, квітів, пейзажів, силуетів і навіть з написами «Я люблю Олександрію», «Читати – сучасно!», «Читати – модно!» та багато інших. А у підсумку, давши волю фантазії учасники створили свою оригінальну і, головне, унікальну футболочку.

Тож, радимо – вчиться чомусь новому, бо подібна творчість тільки поліпшить емоційний стан і подарує усім частинку чарівництва.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.