Майстер-клас по виготовленню оригінальної закладинки

А ви знаєте, яке свято 30 вересня чекає на нас?! Свято, яке святкують усі бібліотекарі та читачі – Всеукраїнський День бібліотек! Читачі готують подарунки для своєї улюбленої бібліотеки, а бібліотеки презентують подарунки читачам.

З цієї нагоди  бібліотекарі центральної міської бібліотеки для дітей підготували для своїх маленьких читачів сюрприз – майстер-клас по виготовленні оригінальної закладинки «Закладинка книжкова – помічниця чудова».

Учні початкових класів НВК “Олександрійський колегіум – спеціалізована школа” (в т.ч. діти, які потребують соціального захисту) із великою цікавістю і захопленням навчалися робити закладини-куточки. 

В процесі роботи школярі активно обговорювали свої читацькі вподобання та останні прочитані книги. Розповідали про своїх улюблених казкових героїв та чим саме вони приваблюють. Головною темою бесіди бібліотекаря з учням було бережливе ставлення до книг. Саме з цією метою  власне було створено закладинки, яким малеча одразу знайшла застосування. А ще знайшли час для розваг – руханка «Сонечко» змусить танцювати навіть тих, хто ніколи не танцював.

Захід був проведений в рамках проекту «Корекційно-розвиваюча студія «Сонячні зайчики», який  підтриманий Британською Радою в Україні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.