Майстер-клас «Плетіння кіс»

Кожна дівчинка і жінка мріє бути красивою. Особливо, якщо володіє красивим волоссям.

Найпоширенішою зачіскою для волосся є коса. Кіски бувають настільки різними, що, навчившись їх плести, можна створювати собі новий образ практично на кожен день.

«Не ріж косу дівочу», – саме під таким гаслом пройшов майстер-клас з плетіння кіс в Центральній міській бібліотеці для дітей.

Майстриня познайомила присутніх з різними способами плетіння кіс й продемонструвала особливості кожного плетіння. Закріпили знання «учениці» на практиці, зробили одна одній кілька зачісок. У їх розпорядженні були гребінці для поділу волосся, резинки, шпильки.

Виявляється, бути гарним і неповторним не так вже й складно!

Тепер усі учасники майстер-класу можуть вірно підбирати вид кіс і створювати оригінальні й незвичайні зачіски для своїх доньок та внучат.

Майстер-клас пройшов в рамках проєкту Олександрійської міської ЦБС – Студія дизайну та краси «Креатив», що реалізується за програмою «Твори культуру: створюємо інноваційні бібліотечні послуги». Фінансова підтримка Європейського Союзу в партнерстві з Міжнародною асоціацією «Культура і креативність», публічними бібліотеками м. Орхус (Данія), Білоруською бібліотечною асоціацією.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.