1

Майстер-клас із виготовлення флікерів

Сьогодні в центральній міській бібліотеці для дітей було весело і гамірно. На майстер-клас із виготовлення флікерів були запрошені вихованці Будинку дитячої та юнацької творчості разом із батьками.

Група «Світлячки» цілий рік готувалася до школи – вчилися читати, писати, рахувати, а також вивчали правила дорожнього руху. Тож на сьогоднішній зустрічі впевнено відповідали на питання Вaby-кіперів та брали участь у спілкуванні.

Дошкільняткам дуже сподобався процес створення флікерів, бо відчували неймовірну підтримку своїх батьків. А ще малеча та їх батьки ознайомилися з цікавими фактами про світловідбиваючі елементи.

Гарний настрій, домашній затишок, доброзичливість створили неймовірну атмосферу не просто майстер-класу, а справжнього свята.

Майстер-клас відбувся за програмою «Амбасадори безпеки» підтриманою в рамках Канадсько-українського проєкту розвитку поліції (CUPDP) коштом уряду Канади через Міністерство закордонних справ Канади. Адміністрування проєкту здійснює ГО Агенція сталого розвитку «Хмарочос» (м.Кропивницький).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.