Майстер-клас «Букет із фруктів»

В наші дні дуже актуально бути і залишатися красивими, успішними, енергійними, що неможливо без гарного здоров’я і позитивних емоцій. Фруктові букети, несуть заряд бадьорості, оптимізму, дивуючи і радуючи свіжістю плодів, яскравими фарбами, оригінальним оформленням.

17 вересня в центральній міській бібліотеці пройшов майстер-клас зі створення неординарного, яскравого, ароматного та корисного фруктового букета. Букет, зібраний зі свіжих соковитих фруктів додав присутнім масу позитивних емоцій та подарував гарний настрій. Учасники доповнювали композицію із фруктів зеленню самшиту та квітами.

Цей «вітамінний» презент можна сміливо дарувати на будь-яке святкування, підносити в якості подарунка коханій людині, дитині, колезі, діловому партнеру.

Всі учасники залишилися задоволеними та висловили побажання зустрітися на подальших майстер-класах.

Майстер-клас відбувся в рамках проєкту Олександрійської міської ЦБС – Студія дизайну та краси «Креатив», що реалізується за програмою «Твори культуру: створюємо інноваційні бібліотечні послуги». Фінансова підтримка Європейського Союзу в партнерстві з Міжнародною асоціацією «Культура і креативність», публічними бібліотеками м. Орхус (Данія), Білоруською бібліотечною асоціацією.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.