1

Майстер-клас «Брошка з фетру» в центральній бібліотеці

Мода не стоїть на місці: щороку з’являються нові тренди, наряди, образи, нерідко вона повертається в минуле, вишукуючи в моді минулих десятиліть і століть якісь «родзинки», які будуть актуальні і сьогодні.

Саме так званий кругообіг моди і повернув нам неймовірно красиві, цікаві, стильні аксесуари – брошки з фетру.

Чудовою нагодою для усіх бажаючих навчитись створювати такі вироби став майстер-клас з виготовлення фетрової брошки, який відбувся 12 серпня в Центральній міській бібліотеці.

У дружній атмосфері студії дизайну та краси «Креатив» бібліотекар із задоволенням навчила присутніх створювати оригінальні вироби з фетру, тому у кожної рукодільниці вони вийшли дуже красивими та ошатними.

Учасники майстер-класу дякували бібліомайстрині за отримані практичні навички та дарували щирі посмішки фотографуючись на згадку.

Беріть приклад з нас: присвятіть пару годин рукоділлю, і ваша колекція аксесуарів поповниться елегантною брошкою!

Запрошуємо усіх бажаючих на БЕЗКОШТОВНІ майстер-класи з виготовлення брошки з фетру, які будуть проходити протягом серпня 2021 року щочетверга о 15:00 в Центральній міській бібліотеці.

На наших заняттях ви гарантовано отримаєте задоволення від приємного спілкування, гарний настрій, і головне, практичні знання з виготовлення унікальної та неповторної брошки у вигляді квітки!

Тож, не баріться, а попередньо запишіться за телефоном +380991265026 та приходьте створювати власноруч неповторну авторську прикрасу для одягу. З собою мати гарний настрій та маску.

Студія дизайну та краси «Креатив» – проєкт Олександрійської міської ЦБС, який реалізується в рамках програми «Твори культуру: створюємо інноваційні бібліотечні послуги» за фінансової підтримки Європейського Союзу в партнерстві з Міжнародною асоціацією «Культура і креативність», публічними бібліотеками м. Орхус (Данія), Білоруською бібліотечною асоціацією.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.