Лицар на білому коні

Йому судилось вийти на українську літературну ниву в буремну добу хрущовської відлиги.

Серед українських шестидесятників він відзначався надзвичайною громадянською мужністю, безкомпромісністю і патріотизмом. Нині Василю Симоненко виповнилося б 85. Поет не дожив навіть до своїх 30. І за все своє життя побачив надруковану єдину збірку своєї поезії «Тиша і грім». Коротке, мов спалах зорі, життя віддав за гідне майбутнє українського народу.

8 січня, в день народження Симоненка, зібралися на чергове засідання члени літературно-мистецької вітальні «Струни серця» в Центральній міській бібліотеці. Під час літературного дежавю «Лицар на білому коні», присутні познайомилися з різними етапами біографії шістдесятника, декламували вірші Василя Симоненка, лунали мелодії Мирослава Скорика, котрий, як і Симоненко належить до покоління шістдесятих років. Особливо вдалою виявилась мультимедійна частина. Гості мали змогу прослухати запис найвідоміших віршів В. Симоненка у виконанні самого автора.

Доповненням до заходу стала тематична книжкова виставка «Вічний друг правди», завдяки якій відвідувачі бібліотеки мають змогу перегорнути сторінки життя письменника, доторкнутися до його творчої спадщини, проникнутої гарячою любов’ю до Батьківщини.

Тож тихо і вдумливо читаймо і перечитуймо Василя Симоненка. І хай здійсняться мрії автора про Україну, про її щасливе майбуття!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.