Люди, що несуть державу у своїх душах

День українського добровольця в Україні відзначається 14 березня. Це свято людей, які за покликом власного серця стали на захист рідної Батьківщини та боронять її від загарбників.

Сучасні добровольці. Хто вони? Це тисячі відданих українських синів і дочок які шукають можливості захистити свою батьківщину.

З метою глибокої подяки, шанування усіх тих, хто добровільно пішов захищати територіальну цілісність нашої держави, тих, хто морально та матеріально допомагає нашим бійцям, центральна міська бібліотека для учнів ліцею інформаційних технологій підготувала зустріч з добровольцем «Люди, що несуть державу у своїх душах».

Присутні з хвилюванням слухали розповідь земляка Дон Олега Анатолійовича про нелегкі будні на Сході України, задавали питання. Зустріч супроводжувалася переглядом документальних фільмів про добровольців-героїв. Згадали та пом’янули хвилиною мовчання земляків, які загинули за волю України.

Молодь з зацікавленістю переглянула виставку-жалобу «Гей, пливе кача…», яка розкриває роль добровольця на різних історичних етапах та свідчить, що феномен «українського добровольця» здавна притаманний українцям.

Дякуємо кожному, хто ризикуючи власним життям, з честю і гідністю виконує свій громадянський і військовий обов’язок. Бажаємо родинного щастя та злагоди, здоров’я, щастя й нових звершень у благородній справі служіння Україні та її народові.

І нехай нарешті запанує мир на нашій землі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.