Літня прогулянка сторінками періодичних видань

Продовження карантину?!! Не час панікувати, гайда до бібліотеки для дітей до читальної зали під відкритим небом! Незвичайний читальний зал зустрів свої найдорожчих користувачів з дотриманням усіх правил карантину.

Сидячи на зручних кріслах-м’ячиках та дитячих стільцях на свіжому повітрі, хлопчики та дівчатка познайомилися з періодичними виданнями бібліотеки. Декому з малечі батьки передплачують додому дитячу пресу, а є такі, що почули вперше про дитячі журнали.

Ось, наприклад, Носенко Денис передплачує журнал «Пізнайко» і говорить, що йому подобається саме очікування журналу, кожен новий примірник — як сюрприз, у якому є зустріч із персонажами журналу та улюблені рубрики. Інколи цікаві факти, знайдені в журналі, спонукають його вивчати цю тему детальніше, шукати інформацію в Інтернеті.

А найпопулярнішими у юних олександрійців, як виявилося, є журнали «В гостях у казки» та «Фіксики», тому що вони яскраві і красиві, а ще в них є цікаві нескладні завдання з відповідями до них на прикольних наліпках, клеїти які діти просто обожнюють.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.