Літературний портрет Український філософ серця

Письменник, історик, фольклорист, етнограф, перекладач, критик, громадський діяч – це все одна людина – Пантелеймон Куліш.

23 вересня у центральній міській бібліотеці для дітей відбулась година літературного портрету «Український філософ серця», присвячена 200-річчю від дня народження Пантелеймона Куліша!

Пантелеймон Олександрович зробив великий вклад у розвиток української літературної мови, науки, філософії та історії, став справжнім корифеєм української літератури. Тому, саме у цей день, дев’ятикласники НВК (ЗНЗ І-ІІ ступенів № 17 – ліцей) зібралась разом, щоб вшанувати пам’ять цього великого українського діяча. Разом з бібліотекарями школярі поринули у безмежний світ поезії та прози ювіляра, котрі гармонійно переплітались із фактами біографії поета-борця.

Провідною темою заходу став найвідоміший історичний роман автора – «Чорна рада»! Він по-справжньому зацікавив наших читачів та сформував жваве та невимушене спілкування між ними. Присутні ознайомилися із красою та багатством матеріальної та духовної культури козацької України.

Оригінальним доповненням до програми заходу стали відео-презентація та книжкова викладка літератури «Пантелеймон Куліш – особистість, письменник, мислитель».

Користувачі бібліотеки, ознайомившись з життєвим і творчим шляхом письменника та перечитавши рядки історичного роману, занурилися в романтику старосвітського життя, пізнали силу глибоких і сильних почуттів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.