Літературний фуршет «Бібліотека – чудо, бібліотека – класс, вона завжди чекає на вас»

Є у вересні особлива дата – 30 вересня. Саме у цей день бібліотечні працівники відзначають своє професійне свято – Всеукраїнський день бібліотек. Ми, бібліотекарі, пишаємося тим, що маємо це свято як вияв глибокої поваги до нашої праці, як визнання державою суспільної значимості бібліотек, що стали однією з найважливіших складових частин інформаційної структури суспільства. Колись Цицерон говорив, що той, хто має бібліотеку і посадив сад – має все!

З нагоди свята, 25 вересня, колектив центральної міської бібліотеки зібрав на літературний фуршет «Бібліотека – чудо, бібліотека – класс, вона завжди чекає на вас» тих, хто любить книгу і хто присвятив своє життя храму духовності. В ході заходу проводились дуже цікаві, веселі, неординарні бібліотечні репортажі, інтерв’ю, повідомлення… На протязі зустрічі панувала тепла доброзичлива атмосфера свята та гарний настрій.

Святкування Всеукраїнського дня бібліотек збігається з відзначенням іменин Віри, Надії, Любові. Тож бажаємо всім хто любить книгу і хто присвятив своє життя подвижницькій праці на ниві просвіти, щоб їхні серця завжди були сповнені цими високими почуттями!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.