1

Літературне рандеву «Чарівні сторінки кохання»

I Love You Wall – так називається місце традиційного паломництва закоханих в Парижі, в сквері Жана Ріктюса на Монмартрі.

Цей незвичайний витвір мистецтва в 40 м² придумали і створили 2000 року каліграф Фредерік Барон і художник Клер Кіто. На стіні викладені 612 плиток з написами «Я люблю тебе», 311 разів на 250 мовах! Про це, та інші незвичайні традиції святкування Дня закоханих наші читачі дізналися під час літературного рандеву «Чарівні сторінки кохання».

Увазі присутнім на заході було представлено найромантичніші класичні та сучасні твори українських та зарубіжних письменників, буктрейлери на світові бестселери про кохання.

Смакуючи запашну каву з домашнім печивом, якими пригостила всіх присутніх наша найактивніша користувачка бібліотеки Коваленко Жанна Іванівна, переглянули художній фільм «Корольок – пташка співуча» за однойменним романом Решат-Нурі Гюнтекіна в бібліотечному кінозалі «КіноТема». Обмінялись враженням від своїх улюблених книг і кінофільмів та вітаннями з прийдешнім Днем С. Валентина, які і ми залюбки адресуємо усім нашим друзям.

У день всіх закоханих вітаємо всі пари будь-якого віку. Бажаємо щастя, веселощів, ласки, турботи, затишку. Нехай цей день для одних стане прекрасним початком довгих відносин, а для інших – чудовим їх продовженням. Нехай ангели любові слідують за вами, не відпускають ні на хвилину.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.