1

Лялькова вистава «Солом’яний бичок»

«Казка вчить, як на світі жить», – говорить народна мудрість. Зустріч з казкою для кожної дитини завжди диво.

10 вересня 2019 року дітвора мала змогу переглянути лялькову виставу «Солом’яний бичок» про те, як дід провчив бешкетників ведмедика, вовчика лисицю і зайченя, які без дозволу господарювали у нього на городі і в курнику. Всіх бешкетників зловив бичок – смоляний бочок, розповідають в центральній міській бібліотеці для дітей.

Під час перегляду вистави учні 1-4 класів групи продовженого дня колегіуму, діти з особливими потребами та їх батьки підказували казковим героям, як вибратися із складної ситуації, відгадували загадки та співали пісні. Весело і радісно почували себе діти в бібліотеці, спілкуючись із казковими персонажами, адже світ казки завжди приваблює своєю таємницею. 

На завершення працівники та користувачі бібліотеки провели різні вікторини, ігри, конкурси для малюків. 

Захід був проведений в рамках проекту «Корекційно-розвиваюча студія «Сонячні зайчики», який  підтриманий Британською Радою в Україні.

Лялькові вистави в бібліотеці проводяться не лише для розваги малят, але й з метою їх всебічного розвитку. Саме за допомогою лялькової вистави малюки сприймають поняття моральності: що таке добро, а що таке зло. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.