1

Леді end джентельмен-шоу «Книжки чит@ю, тому все знаю»

Ура! Тиждень дитячого читання відкрито! Щороку у дні весняних канікул дитячі бібліотеки України проводять Всеукраїнський тиждень дитячого читання. Свято – тиждень дитячого читання має давні традиції та набуло сьогодні особливого значення – допомагає дітям відчути радість спілкування з книгою, нагадує дорослим про значення друкованого слова у дитинстві, привертає увагу до проблем дитячого читання.

19 березня 2019 року відбулося відкриття Всеукраїнський тиждень дитячого читання у Центральній міській бібліотеці для дітей ім. Ю.Гагаріна надзвичайно яскравим і неймовірно захоплюючим заходом – леді end джентльмен-шоу «Книжки чит@ю, тому все знаю». Головна мета якого була залучення маленьких жителів нашого міста до читання, підвищення рівня їх читацької активності.

На гостини до бібліотеки завітали учні початкових класів НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів №9 – спеціалізована школа», ОНВК (ЗНЗ І-ІІ ступенів №17 – ліцей), НВК “Олександрійський колегіум – спеціалізована школа”, які поринули в неймовірний та непередбачуваний світ казки.

Школярі разом з завзятими тролями Мачок і Пагін, поросятком Фунтиком, Карабас Барабасом та пані Беладонною дружніми командами залюбки занурилися в казково – книжкову країну, отримали море задоволення від відповідей на каверзні питаннячка, розширили свій світогляд, отримали частинку любові і тепла.

Захід видався цікавим та насиченим: діти із задоволенням перетворювались на казкових героїв, приймали участь у різноманітних вікторинах, конкурсах, іграх, розвагах, підготовлені працівники бібліотеки. А ще довели всім присутнім, що книга є тим цілющим джерелом, яке наповнить і зробить кожного всебічно розвиненою людиною. І, як на будь-якому святі, не обійшлося без музики, пісень і танців.

Допомагали казковим героям створити атмосферу свята дитячий вокальний ансамбль «Юніверсал-Арт» (керівник Н. Подкур). Він приніс дітям багато позитивних вражень, додав знань, а бібліотеці – нових користувачів!

Старт відкриття Тижня дитячого читання дано. А попереду ще цікава програма Тижня дитячого читання, котра передбачає ряд цікавих заходів для дітей.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.