Квест «Таємниці за семи печатками»

Книги мають особливу чарівність, книги викликають у нас насолоду: вони розмовляють з нами, дають нам добру пораду, вони стають живими друзями для нас. Ф. Петрарка

Продовженням Тижня дитячого читання в Центральній міській бібліотеці для дітей ім.Ю.Гагаріна став інтелектуально – розважальний квест «Таємниці за семи печатками», який провели 25 березня для учнів 8 класу Олександрійського навчально-виховного комплексу (ЗНЗ І-ІІ ст. № 17-ліцей) бібліотекарі дитячого Інтернет-центру.

Цікаві загадки, веселі ігри, дружні змагання в розгадуванні ребусів та кросвордів – все це чекало на дітей.

На початку гри юні учасники отримали карту, яка повела їх по лабіринтах книжкових полиць. Карта ця непроста – це зашифрована карта дитячої бібліотеки.

Поринувши у світ фентезі, школярі спілкувалися з літературними героями, які зустрічали їх на кожній зупинці квесту. Для учасників були підібрані цікаві завдання, вікторини, конкурси, які тісно переплелися з сучасними літературними творами у жанрі «фентезі».

Літературні герої разом з нашими юними друзями допомогли повернутися Гаррі Поттеру на сторінки своїх книжок!

Час збіг непомітно, діти на відмінно впоралися із завданням, і отримали величезне задоволення та подарунки. Було весело, сонячно, пізнавально та невимушено!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.