Критичне мислення в епоху кризи: свідомість в умовах інформаційного безладу

Усі ми зараз спостерігаємо такий собі «інформаційний безлад» чи, може, «хаос», чи навіть «гармидер».

Так-так, виявляється, таке негативне явище може виникнути не тільки у приміщенні чи на вулиці, де давно не прибирали! Це може переслідувати нас, коли ми спілкуємося у соцмережах, читаємо або переглядаємо публікації ЗМІ. Потоки неправдивої, фейкової інформації, паніка, стрес, поганий настрій. Та ще й в період світового карантину!

Наразі дуже потрібні люди, які б навчилися розкрити в собі потенціал знаходження та фільтрування джерел інформаційних потоків, відкинути від себе негативні емоційні реакції і – головне – навчили цьому інших. Звичайно, такими людьми можуть стати і бібліотекарі!

Тому вебінар «Критичне мислення в епоху кризи: свідомість в умовах інформаційного безладу» від Open School in UA був дуже на часі.

Подяка за нові отримані знання ведучому вебінару Євгену Бондаренку – медіа-експерту, практичному психологу, тренеру та розробнику освітніх програм для молоді, державних службовців, громадських активістів, активістів культури та органів місцевого самоврядування, голові громадської організації «Школа Медіапатріотів», майстеру фасилітатору програми «Активні Громадяни» від Британської Ради в Україні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.