1

КРИЛАТА МРІЯ

Кіровоградщина – край, де ми народилися, живемо, де жили наші діди та прадіди. Це земля з багатовіковою історією, мальовничою природою, чарівною піснею, мудрими та талановитими людьми.

“Однією з таких багатогранних особистостей був наш земляк Віктор Федорович Ганоцький – поет, прозаїк, публіцист. Він написав книгу «Крила виростають на землі», презентація якої відбулася 23 вересня в центральній міській бібліотеці.

Презентоване видання – це повість про космонавта-земляка Леоніда Попова, яка була написана 40 років тому, після його космічного польоту. Автор підготував її до друку ще в 2005 році, але видати так і не зміг. В рік ювілею Віктора Ганоцького його родина, група друзів і колег здійснила мрію Віктора Федоровича, і книга побачила світ. До того ж, до видання було додано спогади про автора, що зробило її ще більш унікальною та цінною. На цьому особливу увагу акцентувала заступник голови Олександрійського літературно-художнього клубу «Джерело» Світлана Лантух. Також вона розповіла про автора, його завзятий характер та професіоналізм. Більше збагнути творчість Віктора Ганоцького допомогли студенти Олександрійського фахового коледжу культури і мистецтв, які чуттєво декламували йото вірш «Мені на 70-річчя».

Особливу цікавість викликала розповідь головного зберігача фондів Олександрійського музейного центру ім. А. Худякової Тетяни Вальчишиної про Леоніда Попова та безцінні експонати легендарного космонавта, які зберігаються у музейному центрі.

Нікого не лишила байдужим розповідь Тамари Аноко про часи, коли було підкорено космос нашим земляком, та про те, яка гордість охоплювала кожного олександрійця за славного героя – Леоніда Попова. Саме в ті часи й народилася глибока зворушлива пісня «Голубая мечта», яка пролунала в авторському виконанні.

Своєрідного колориту творчій зустрічі надали пісні на вірші Віктора Ганоцького, які звучали у виконанні викладачів Олександрійської музичної школи.

Якщо Ви бажаєте ознайомитися із книгою Віктора Федоровича Ганоцького, то завітайте до сектору краєзнавчої роботи центральної міської бібліотеки. Видання вже чекає на Вас.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.